Zawartość tej strony wymaga nowszej wersji programu Adobe Flash Player.

Pobierz odtwarzacz Adobe Flash

Firma SPORTDATA Sp. z o. o. prowadzi działalność
od 2003 roku. Zajmuje się tworzeniem i wdrażaniem
oprogramowania oraz sprzętu wspomagającego pracę:
  obiektów sportowych i rekreacyjnych,
  obiektów targowych,
  obiektów konferencyjnych,
  imprez sportowych,
  imprez koncertowych i eventowych odbywających się w terenie otwartym,
  obiektów gastronomicznych,
  klubów i dyskotek,
  hoteli i ośrodków wypoczynkowych,
  ośrodków sportowo-rekreacyjnych.

Struktura firmy SPORTDATA Sp. z o. o. oraz metodologia jej działania zostały dopasowane do specyfiki działalności poszczególnych sektorów. Wszystkie systemy posiadają budowę modułową, tak, aby można było w jak najbardziej elastyczny sposób, dobrać rozwiązanie do specyficznych potrzeb klienta.

Firma SPORTDATA Sp. z o. o. jest dynamicznie rozwijającą się firmą zwiększającą co roku sprzedaż swoich towarów i usług. Wszystkie systemy są na bieżąco dostosowywane do zmieniających się przepisów prawa oraz potrzeb klientów, a także stale udoskonalane pod względem technicznym i funkcjonalnym.

W okresie przedwdrożeniowym firma SPORTDATA Sp. z o. o. przygotowuje kosztorysy inwestorskie, programy funkcjonalno-użytkowe, projekty wykonawcze. Pomaga w doborze ilości i rodzaju urządzeń, a także oprogramowania w zależności od potrzeb klienta i spe- cyfiki obiektu. W okresie wdrożeniowym firma przeprowadza szkolenia dla użytkowników (administratorów, menedżerów, kasjerów) oraz zapewnia wsparcie techniczne po uruchomieniu systemu. Firma świadczy także usługi serwisowe w okresie gwarancyjnym i pogwarancyjnym oraz usługi HELP DESK i CALL CENTER, a także przeprowadza okresowe przeglądy techniczne sprzętu oraz upgrad-y oprogramowania.

SPORTDATA Sp. z o. o. posiada międzynarodowy certyfikat jakości ISO 9001:2008 za- twierdzony przez Lloyd's Register Quality Assurance Limited. Certyfikat ten potwierdza spełnienie przez naszą firmę wymagań dla systemu zarządzania jakością w zakresie produkcji oprogramowania i urządzeń składających się na system sprzedaży i kontroli biletów oraz identyfikacji kibiców dla imprez masowych. Uzyskanie przez firmę certyfikatu jakości ISO to przede wszystkim dowód konsekwentnej realizacji przyjętej strategii rozwoju firmy oraz świadczenia usług na najwyższym poziomie.

SPORTDATA Sp. z o. o. jest partnerem POMORSKIEGO PARKU NAUKOWO-TECHNOLO-
GICZNEGO w Gdyni w sektorze innowacyjno-wdrożeniowych firm informatycznych posiadających ugruntowaną pozycję na rynku.
Copyright 2011 © SPORTDATA | ARENA ON-LINE
Home |  O firmie  |  Realizacje  |  Pobierz  |  Kontakt