Zawartość tej strony wymaga nowszej wersji programu Adobe Flash Player.

Pobierz odtwarzacz Adobe Flash

TARGI KIELCE

Wraz z końcem listopada 2013r. zakończyła się instalacja i wdrożenie systemu ARENA ON LINE w obiekcie TARGÓW KIELCE, drugim ośrodku wystawienniczym w Polsce i Europie Środkowo-Wschodniej. Teraz już nie tylko Międzynarodowe Targi Poznańskie mogą poszczycić się nowoczesnym, elektronicznym systemem obsługi zwiedzających i wystawców firmy SPORTDATA.

TARGI KIELCE są natomiast pierwszym obiektem w Polsce, gdzie sprzedaż biletów z wykorzystaniem systemu ARENA ON LINE prowadzona jest już nie tylko na stanowiskach obsługi klienta i poprzez sklep www. Dokumenty wejściowe na imprezy organizowane na targach można kupić także w jednym z 6 automatów biletowych zainstalowanych na terenie obiektu.

Automaty biletowe, będące nowym produktem firmy SPORTDATA, to nowoczesne wolnostojące terminale umożliwiające samoobsługowy zakup biletów do dowolnego obiektu objętego kontrolą wejścia lub na dowolną biletowaną imprezę. Pozwalają na wydruk biletów z kodem kreskowym 1D i 2D. Przyjazny i intuicyjny interfejs panelu zarządzającego w czterech wersjach językowych umożliwia prostą obsługę dla każdego klienta przy pomocy ekranu dotykowego. Automat przyjmuje płatności monetami i banknotami oraz wydaje resztę. Obudowa wykonana z komponentów wysokiej jakości zabezpiecza urządzenie przed aktami wandalizmu zapewniając sprawną i bezawaryjną pracą automatu.

Do Targów Kielce należy jedna trzecia udziału w polskim rynku targowym. Wśród organizatorów wystaw z Europy Środkowo – Wschodniej, kielecki ośrodek targowy znajduje się na trzeciej pozycji pod względem wynajętej powierzchni i liczby wystawców. Firma dysponuje 90 000 m kw. powierzchni wystawienniczej, a w tym 36 000 m² w 7 pawilonach wystawienniczych z nowoczesną infrastrukturą. Targi Kielce są organizatorem konferencji, seminariów i koncertów. Od sierpnia 2010 r. w najnowocześniejszym w Polsce pawilonie wystawienniczym o powierzchni 5 355 m kw., możliwa jest organizacja kongresów i eventów dla 4 500 osób. Wybudowane w ostatnim etapie modernizacji Centrum Kongresowe Targów Kielce spełnia wiele funkcji. Możliwa jest organizacja zarówno dużych wydarzeń takich jak kongresy, koncerty, czy konferencje oraz mniejszych takich jak seminaria, wystawy i wernisaże. Obiekt mieści ponad 1 000 osób. Jednym z elementów budynku kongresowego jest także 57-metrowa wieża widokowa z salą bankietową.

Copyright 2011 © SPORTDATA | ARENA ON-LINE
Home |  O firmie  |  Realizacje  |  Pobierz  |  Kontakt