Zawartość tej strony wymaga nowszej wersji programu Adobe Flash Player.

Pobierz odtwarzacz Adobe Flash

STADION MIEJSKI IM. ORŁA BIAŁEGO W LEGNICY

Po awansie do I ligi klubu Miedź Legnica Stadion Miejski im. Orła Białego, na którym drużyna rozgrywa swoje spotkania został wyposażony w system sprzedaży i kontroli biletów z identyfikacją kibiców. System ARENA ON LINE zintegrowany z CBDK PZPN umożliwia przeprowadzanie rozgrywek piłkarskich zgodnie z wymaganiami ustawy o BIM. W istniejących już na stadionie kołowrotach zainstalowano sprawdzarki biletowe do odczytu biletów z kodem kreskowym 1D, 2D i chipem RFID.

Sygnalizatory świetlne zamontowane od strony wewnętrznej stadionu będą prezentować służbom ochrony status biletu sczytywanego na sprawdzarce biletowej. Pozwoli to zweryfikować uprawnienia do zniżki osób wchodzących oraz sprawdzić czy osoby poniżej 13 roku życia wchodzą na stadion z pełnoletnim opiekunem. Identyfikację kibiców zgodnie z ustawą o BIM zapewnią mobilne infokioski prezentujące wizerunek osoby wchodzącej ze stadionowej bazy danych oraz dane osobowe właściciela wejściówki. Za porównanie wizerunku wyświetlanego na infokiosku z osobą wchodzącą będą odpowiedzialne służby ochrony. Sprzedaż Kart Kibica, biletów i karnetów będzie realizowana na 6 stanowiskach kasowych na obiekcie, a także w samoobsługowym sklepie www.

SPORTDATA w ramach zrealizowanego zamówienia dostarczyła również elektroniczne KARTY KIBICA z chipem RFID. Kibice klubu będą więc mogli wchodzić na stadion na podstawie elektronicznych identyfikatorów zawierających wszystkie niezbędne dane wymagane ustawą o BIM.

Stadion Miejski im. Orła Białego to obiekt przeznaczony do rozgrywania meczów piłki nożnej. Obiekt posiada 6187 indywidualnie numerowanych miejsc siedzących, parking na 30 autokarów oraz wydzielone parkingi dla służb ratowniczych, VIP-ów, dziennikarzy, sędziów i działaczy. Trybuna główna posiada 1648 zadaszonych miejsc siedzących, wydzielony sektor VIP-ów oraz siedziska z pulpitami dla dziennikarzy. Na trybunie tej znajdują się również kabiny do prowadzenia relacji radiowo-telewizyjnych, pomieszczenia dla służb porządkowych, policji, spikera oraz platformy dla sprzętu stacji telewizyjnych. Wewnątrz trybuny znajdują się pomieszczenia sanitarne, szatnie, pokoje dla sędziów i trenerów, pomieszczenia administracyjne, sala konferencyjna wyposażona w system audiowizualny oraz gabinety odnowy biologicznej.
Copyright 2011 © SPORTDATA | ARENA ON-LINE
Home |  O firmie  |  Realizacje  |  Pobierz  |  Kontakt