Zawartość tej strony wymaga nowszej wersji programu Adobe Flash Player.

Pobierz odtwarzacz Adobe Flash

HALA WIDOWISKOWO-SPORTOWA W KOSZALINIE

System ARENA ON LINE zagościł na hali Widowiskowo-Sportowej w Koszalinie. Nowy obiekt będący wspólną inwestycją Politechniki Koszalińskiej i Urzędu Miasta został wyposażony w nowoczesny system do sprzedaży i kontroli biletów. Przed wejściem do hali zostały zamontowane niskie kołowrotki z wbudowanymi sprawdzarkami biletowymi umożliwia-jącymi stosowanie różnych form wejściówek:
- w postaci biletów papierowych lub plastikowych z kodem 1D i 2D,
- w postaci biletów papierowych lub plastikowych z chipem RFID w standardzie MIFARE,
- dowodów osobistych, jako elektronicznych nośników wirtualnych biletów wstępu.

Sprawdzarki są całkowicie zabudowane w konstrukcji kołowrotu zapewniając wysoką estetykę i bezpieczeństwo w użytkowaniu. Status sczytywanego biletu prezentowany jest na kolorowym piktogramie zarówno od strony wchodzącego kibica, jak też od strony wewnętrznej - dla ochroniarza lub stewarda. Od strony wewnętrznej prezentowana jest też informacja tekstowa o przyczynie nieotwarcia kołowrotu. To pierwszy obiekt w Polsce, na którym zamontowano tego typu wielofunkcyjne sprawdzarki biletowe, umożliwiające stosowanie tak wielu różnych form biletów, w tym również dowodów osobistych.

Osoby niepełnosprawne mogą wchodzić na obiekt poprzez bramkę uchylną, wyposażoną w analogiczną sprawdzarkę biletową jak kołowroty. Bramka uchylna wyposażona w sprawdzarkę wyjściową umożliwia chwilowe opuszczenie obiektu i ponowne wejście na ten sam bilet poprzez kołowrotki wejściowe.

System ARENA ON LINE umożliwia kibicom zakup biletów bez wychodzenia z domu - poprzez samoobsługowy sklep www, a także w kasach obiektu oraz w punktach sprzedaży na mieście.

Obiekt, który powstał na terenie kampusu akademickiego, ma 17 m wysokości, a jego kubatura wynosi niemal 100 tys. m sześc. Hala przeznaczona jest dla 3 tys. widzów. Trybuny stałe wykonane są dla 2242 osób, natomiast pięć dolnych rzędów stanowią trybuny rozkładane - teleskopowe dla 758 osób.

Copyright 2011 © SPORTDATA | ARENA ON-LINE
Home |  O firmie  |  Realizacje  |  Pobierz  |  Kontakt