Zawartość tej strony wymaga nowszej wersji programu Adobe Flash Player.

Pobierz odtwarzacz Adobe Flash

STADION MIEJSKI im. GRZEGORZA DUNECKIEGO
W TORUNIU

Obok toruńskiej MOTOARENY,  oraz lodowiska TOR TOR teraz również Stadion Miejski może poszczycić się nowoczesnym systemem kontroli bile- tów spełniającym wymogi ustawy o bezpieczeństwie imprez masowych. W grudniu 2010 roku zakończyła się instalacja kołowrotów oraz elektronicz- nego systemu kontroli biletów.
Toruński stadion jest drugim obiektem obok Stadionu Piłkarskiego w Gdyni  gdzie zamontowane zostały wielofun- kcyjne sprawdzarki biletowe odczytują- ce nie tylko bilety z kodem kreskowym 1D i 2D oraz chipem RFID w standardzie MIFARE, ale również dowody osobiste, jako nośniki elektronicznego biletu wstępu na podstawie czcionki OCR. System kontroli biletów został zintegrowany z istniejącym na obiekcie systemem CCTV w celu identyfikacji osób wchodzących oraz ułatwienia rozpatrywania reklamacji.

Stadion będzie korzystał z systemu dystrybucji biletów, zainstalowanego w 2009 roku na serwerze miejskim,  którego z powodzeniem używa również lodowisko TOR TOR.

Stadion Miejski im Grzegorza Duneckiego to zmodernizowany, lekkoatletyczno-piłkarski stadion wyposażony w kompleksowy sprzęt do rozgrywania zawodów posiadający 4 300 miejsc. Stadion dysponuje bieżnią wyłożoną "mondo" ze stanowiskami do pchnięcia kulą oraz klatką do rzutu dyskiem i młotem. Posiada wielokierunkowe rozbiegi do skoku w dal, o tyczce i wzwyż oraz rzutu oszczepem.

Na stadionie znajduje się pełnowymiarowe boisko piłkarskie o wymiarach 103 x 68,5m. Odbywają się tu mecze ligowe, mecze międzynarodowe, m.in. "Turniej Eliminacyjny Piłki Nożnej Kobiet U-19", z udziałem reprezentacji: Armenii, Łotwy, Hiszpanii i Polski. Boisko posiada licencję PZPN, sprzęt lekkoatletyczny certyfikat IAAF.
Copyright 2011 © SPORTDATA | ARENA ON-LINE
Home |  O firmie  |  Realizacje  |  Pobierz  |  Kontakt