Zawartość tej strony wymaga nowszej wersji programu Adobe Flash Player.

Pobierz odtwarzacz Adobe Flash

ERGO ARENA

Od października 2011 r. SPORTDATA rozpoczęła obsługę Stowarzyszenia Trefl Pomorze w zakresie sprzedaży i kontroli biletów. Z systemu ARENA ON LINE korzystają trzy drużyny: TREFL SOPOT - drużyna koszykówki męskiej, LOTOS TREFL GDAŃSK - drużyna siatkówki męskiej oraz ATOM TREFL SOPOT - drużyna siatkówki kobiet. Drużyny rozgrywają swoje mecze w ogromnej większości na terenie Hali ERGO ARENA leżącej na granicy Sopotu i Gdańska.
System ARENA ON LINE umożliwia kibicom zakup biletów i karnetów na mecze w/w drużyn przez sklep www znajdujący się pod adresem www.trefl.kupbilety.pl, a także w przedsprzedaży w punktach obsługi kibica w siedzibie Stowarzyszenia oraz w kasach ERGO ARENY.
Aby uniknąć kolejek sprzedaż biletów bezpośrednio przed meczem odbywa się w tzw. trybie szybkim sprzedaży – gdzie system automatycznie wybiera miejsce dla kibica na podstawie wcześniej zdefiniowanej atrakcyjności miejsc i sektorów. Szybka sprzedaż to również zasługa nowoczesnego sprzętu i najszybszych na rynku drukarek termicznych do biletów, w jaki wyposażone są stanowiska kasowe.
Elektroniczna kontrola biletów została powierzona służbom ochrony, które wyposażone zostały w ręczne sprawdzarki biletowe umożliwiające sprawdzanie zarówno biletów z kodem kreskowym jak i Kart Kibica z chipem MIFARE. ERGO ARENA to jeden z najbardziej zaawansowanych obiektów tego typu w Europie, a z pewnością najbardziej innowacyjny w Polsce.

ERGO ARENA dzięki swej nowoczesnej konstrukcji może pomieścić 11000, a wraz z miejscami stojącymi, nawet 15000 widzów. Wysokie standardy rozwiązań technologicznych powodują, że ERGO ARENA jest nie tylko uniwersalna, ale również bezpieczna i wygodna dla odwiedzających. System inteligentnego budynku (BMS), system ostrzegania awaryjnego (DSO), przystosowanie obiektu dla niepełnosprawnych, pojemne parkingi, oraz idealna lokalizacja na granicy Gdańska i Sopotu daje możliwość organizowania wydarzeń na najwyższym, światowym poziomie.
Copyright 2011 © SPORTDATA | ARENA ON-LINE
Home |  O firmie  |  Realizacje  |  Pobierz  |  Kontakt