Zawartość tej strony wymaga nowszej wersji programu Adobe Flash Player.

Pobierz odtwarzacz Adobe Flash

LODOWISKO MIEJSKIE OSiR
W TORUNIU

Na wiosnę 2009 roku zakończono instalację systemu kontroli biletów na lodowisku TOR TOR w Toruniu. Przy wejściu na obiekt zamontowano niskie kołowrotki z wbudowanymi sprawdzar- kami biletowymi wyposażonymi w uniwersalny czytnik kart RFID i kodów kreskowych 1D i 2D. Sprawdzarki za pomocą kolorowej sygnalizacji świetl- nej prezentują status czytanego biletu. Rozróżniają bilety zniżkowe, bilety już wykorzystane oraz bilety nie należące do puli danej imprezy. Po pozytywnej weryfikacji biletu zwalniany jest koło- wrót, przez który kibic może wejść na obiekt. Proces wejścia kibiców na halę rejestrują kamery, a oprogramowanie nadzoru wideo łączy wizerunek kibica z numerem jego biletu.

Lodowisko TOR TOR korzysta z zainstalowanego przez firmę SPORTDATA miejskiego systemu sprzedaży biletów ENTER 5.0, który obecnie obsługuje - MOTOARENĘ i lo- dowisko TOR TOR.

System ARENA ON LINE na lodowisku TOR TOR zadebiutował w czasie odbywających się w kwietniu 2009 r. Mistrzostw Świata w Hokeju na Lodzie. Kibice z całego świata mogli kupić bilety jednorazowe, bilety dzienne oraz karnety na całe wydarzenie lub na mecze danej drużyny przede wszystkim w dwujęzycznym sklepie www, ale także w kasach na obiekcie. Elektroniczny system kontroli umożliwił płynne zapełnianie obiektu na posz- czególne mecze.

Lodowisko Tor-Tor to najnowocześniejszy tego typu obiekt w Toruniu o trybunach na 2997 miejsc. Mieści się przy ul. Bema 23/29. Płyta lodowiska posiada wymiary 30 m x 60 m. Tor -Tor jest areną meczów ekstraligowej drużyny TKH. Na co dzień na terenie obiektu trenują zawodnicy wielu dyscyplin sportu, takich jak hokej na lodzie, łyżwiarstwo figurowe i short track.
Copyright 2011 © SPORTDATA | ARENA ON-LINE
Home |  O firmie  |  Realizacje  |  Pobierz  |  Kontakt