Zawartość tej strony wymaga nowszej wersji programu Adobe Flash Player.

Pobierz odtwarzacz Adobe Flash

STADION MIEJSKI im. HENRYKA REYMANA
W KRAKOWIE

W październiku 2010 roku zakończono rozbudowę i modernizacją systemu Arena On Line na Stadionie im. Henry- ka Reymana w Krakowie. Wisła Kra- ków z systemu Arena On Line z powo- dzeniem korzystała już od pięciu lat. W ramach rozbudowy - trybuny wschodnią i południową wyposażono w kołowroty, sprawdzarki biletowe, sygnalizatory świetlne dla ochrony oraz terminale mobilne do weryfikacji tożsamości kibi- ców. Na kolorowych sygnalizatorach świetlnych zamontowanych od wewnę- trznej strony kołowrotów prezentowany jest status biletu czytanego na sprawdzarce biletowej, a na terminalu mobilnym wyświetlane dane osobowe oraz wizerunek kibica – przypisane do sczytywanego biletu. Dzięki temu rozwiązaniu służby ochrony bez problemu będą mogły wychwycić osoby posługujące się cudzym biletem, sprawdzić uprawnienia do zniżki osób z biletami ulgowymi, a także zweryfikować czy osoby poniżej 13 roku życia wchodzą na obiekt z opiekunem.

Na stadionie SPORTDATA zainstalowała również najnowszą wersję systemu dystrybucji biletów - ENTER 5.0, który wzbogacony został o szereg nowych funkcjonalności wychodzących naprzeciw oczekiwaniom użytkowników oraz spełniających wymagania ustawy o bezpieczeństwie imprez masowych. Kibice Wisły Kraków będą mogli obecnie kupić bilet lub karnet nie tylko w kasach na obiekcie oraz punktach sprzedaży na mieście, ale również w sklepie www. Natomiast proces wyrobienia KARTY KIBICA od momentu złożenia wniosku, poprzez założenie profilu w systemie, wykonanie zdjęcia i skanu dokumentu tożsamości do otrzymania gotowej spersonalizowanej karty ze zdjęciem zajmie 4 minuty.

Stadion Wisły Kraków został wybudowany na początku II połowy XX wieku i był kilkakrotnie modernizowany. Jego pojemność wynosi obecnie 33 250 miejsc. Stadion spełnia warunki najwyższej - czwartej kategorii UEFA. Kategoryzacja stadionów UEFA jest to system punktacji stadionów piłkarskich w Europie utworzony przez Unię Europejskich Związków Piłkarskich (UEFA). Zgodnie z przepisami UEFA z 2010 każdy stadion może zostać zakwalifikowany do jednej z 4 kategorii (najniższa jest oznaczona cyfrą 1, najwyższa 4) lub nie otrzymać żadnej. Otrzymanie którejś z kategorii jest uzależnione od spełnienia określonych wymagań. Stadiony odpowiednich kategorii są wymagane do gry w Lidze Mistrzów i Lidze Europy oraz w eliminacjach do tych rozgrywek.

Stadion może pomieścić 15 139 widzów. Posiada podgrzewaną murawę o wymiarach 105 x 68 m oraz sztuczne oświetlenie o natężeniu 2000 lx.
Copyright 2011 © SPORTDATA | ARENA ON-LINE
Home |  O firmie  |  Realizacje  |  Pobierz  |  Kontakt