Zawartość tej strony wymaga nowszej wersji programu Adobe Flash Player.

Pobierz odtwarzacz Adobe Flash

GROUPON

GRUPOWE ZAKUPY Z SYSTEMEM ARENA ON LINE FIRMY SPORTDATA

W listopadzie 2013 SPORTDATA dostarczyła i uruchomiła system Arena On Line dla firmy GROUPON. Działający na szeroką skalę i niezwykle popularny system grupowych zakupów obejmuje również sprzedaż biletów na imprezy sportowe i koncertowe, eventy, rewie, i widowiska. Dostarczony system Arena On Line pozwala na zarządzanie zakupionymi w systemie GROUPONA biletami, dokonywanie rezerwacji miejsc na poszczególne wydarzenia na portalu www.grouponfan.pl, na podstawie zakupionych VOUCHERÓW, a także generowanie właściwych biletów wstępu w systemie print@home oraz faktur VAT do dokonanych transakcji i bezpośrednie ich pobieranie z profilu klienta.

W momencie uruchomienia systemu, GROUPON udostępnił możliwość zakupu biletów na 10 różnych imprez odbywających się na 5 różnych obiektach, co przyczyniło się do osiągnięcia rekordowej ilości 8 tysięcy dokonanych transakcji w ciągu pierwszej doby!

Dostarczony w ramach realizacji projektu mobilny system kontroli biletów oparty na palmtopach, pozwala na wygodne stosowanie go na różnych obiektach. Terminale mobilne posiadające kilka trybów pracy (sprawdzarki biletowej, reklamacyjny i informacyjno-identyfikacyjny), wyposażone w czytnik kodów kreskowych 1D, 2D i RFID umożliwiają szybką i sprawą kontrolę dokumentów wejściowych, a w przypadku imprez masowych podwyższonego ryzyka także identyfikację osób wchodzących zarówno w strefie wejściowej jak i wewnątrz obiektu.

Spółka GROUPON jest globalnym liderem w dziedzinie handlu lokalnego, dzięki czemu umożliwia ludziom z całego świata wyszukiwanie i znajdowanie wspaniałych okazji w bezkonkurencyjnych cenach. Firma zmieniła oblicze tradycyjnych małych firm, zapewniając handlowcom gamę produktów i usług, które pomagają im przyciągać klientów i prowadzić ich działalność z większą skutecznością. Dzięki wykorzystaniu globalnych kontaktów spółki oraz skali jej działalności GROUPON oferuje klientom niezwykłe okazje, dzięki którym mogą zjeść, zobaczyć, zrobić i kupić różne rzeczy w 48 krajach. Globalna skala działalności jest możliwa dzięki spółce GROUPON International GmbH, dzięki której klienci odnajdują najlepsze okazje w swoim mieście, mogą wyjechać na wakacje w wyjątkowo atrakcyjnej cenie i wybierać spośród oferty pieczołowicie dobranego sprzętu elektronicznego, ubrań, artykułów gospodarstwa domowego i wielu innych produktów.

Copyright 2011 © SPORTDATA | ARENA ON-LINE
Home |  O firmie  |  Realizacje  |  Pobierz  |  Kontakt