Zawartość tej strony wymaga nowszej wersji programu Adobe Flash Player.

Pobierz odtwarzacz Adobe Flash

SYSTEM IDENTYFIKACJI KIBICA NA STADIONIE W KALISZU

W ramach pierwszego etapu modernizacji Stadionu Miejskiego w Kaliszu przy wejściu na trybunę główną zainstalowano kołowroty wejściowe wyposażone w uniwersalne sprawdzarki biletowe i sygnalizatory świetlne. Stadion w Kaliszu jest to więc kolejny już obiekt w Polsce, gdzie jako dokumenty wejściowe mogą być wykorzystane dowody osobiste na podstawie odczytu czcionki OCR, zbliżeniowe karty kibica w standardzie MIFARE oraz bilety papierowe z kodem kreskowym 1D i 2D.

System ARENA ON LINE na stadionie w Kaliszu jest zintegrowany z CBDK PZPN i w pełni zgodny z najnowszą nowelizacją ustawy o bezpieczeństwie imprez masowych. Sprzedaż biletów, karnetów i kart kibica prowadzona jest na 4 stanowiskach kasowych na stadionie.

Trybuna główna wybudowana w I etapie modernizacji stadionu przeznaczona jest dla 1523 osób. Kolejne fazy rozbudowy i modernizacji obiektu są zaplanowane do 2014 roku, a docelowa pojemność obiektu wyniesie 9 tys. miejsc siedzących. Wraz z dalszą rozbudową całego obiektu planowana jest również rozbudowa systemu ARENA ON LINE.

Copyright 2011 © SPORTDATA | ARENA ON-LINE
Home |  O firmie  |  Realizacje  |  Pobierz  |  Kontakt