Zawartość tej strony wymaga nowszej wersji programu Adobe Flash Player.

Pobierz odtwarzacz Adobe Flash

STADION MIEJSKI
W GDYNI

Wraz z końcem listopada zakończyła się gruntowna przebudowa Stadionu Piłkarskiego w Gdyni. Modernizacja ob- jęła również instalację nowoczesnych systemów teletechnicznych w tym sy- stemu sprzedaży i kontroli wejść ARE- NA ON LINE. To już trzeci obiekt w Gdyni obok Hali Sportowo-Widowisko- wej i Narodowego Stadionu Rugby z wdrożonym systemem SPORTDATY.

Stadion Piłkarski to jednak pierwszy obiekt w Polsce, który wyposażono w wielofunkcyjne sprawdzarki biletowe, które odczytują nie tylko kody kreskowe 1D, 2D i chipy RFID w standardzie MIFARE ale także czcionki OCR. Dzięki temu rolę "elektronicznych biletów wstępu" będą mogły pełnić dowody osobiste. Rozwiązaniem tym objęto wszystkie wejścia – zarówno przez kołowroty wysokie, jak też wejścia do strefy VIP i dla prasy wyposażone w niskie tripody i bramki uchylne. W ramach projektu dostarczono również niezbędną infrastrukturę serwerową wraz z oprogramowaniem zarządzającym do sprzedaży i kontroli biletów, terminale mobilne służące do identyfikacji kibiców oraz wyposażenie do 20 stanowisk kasowych. Zainstalowany system sprzedaży ENTER 5.0 umożliwia rejestrację kibiców, zakup biletów i karnetów oraz składanie wniosków i wydawanie Kart Kibica. Kibice mogą tego dokonać zarówno w samoobsługowym sklepie www – obsługującym płatności z wykorzystaniem kart płatniczych i przelewów on-line, kasach na stadionie, jak też w kilkunastu punktach sprzedaży w Gdyni i okolicach. System kontroli biletów i identyfikacji kibiców pozwala sprawnie zapełnić ponad 15 tys. stadion oraz uniemożliwić wejście osobom z zakazami stadionowymi i fałszywymi biletami.

Stadion może pomieścić 15 139 widzów. Posiada podgrzewaną murawę o wymiarach 105 x 68 m oraz sztuczne oświetlenie o natężeniu 2000 lx.
Copyright 2011 © SPORTDATA | ARENA ON-LINE
Home |  O firmie  |  Realizacje  |  Pobierz  |  Kontakt