Zawartość tej strony wymaga nowszej wersji programu Adobe Flash Player.

Pobierz odtwarzacz Adobe Flash

HALA SPORTOWO-WIDOWISKOWA
W GDYNI

W grudniu 2008 roku po wydłużającym się okresie budowy nastąpiło w końcu uroczyste otwarcie Hali Sportowo-Wi- dowiskowej w Gdyni. Tuż przed otwar- ciem zakończyła się także instalacja systemu biletowego. Na uroczystości otwarcia najważniejsi goście, w tym prezydent miasta Gdyni mogli spraw- dzić działanie systemu wykorzystując karty wstępu MIFARE przygotowane specjalnie na tę okazję przez firmę SPORTDATA.

Hala została wyposażona w elektro- niczny system kontroli biletów. W każ- dym wejściu zainstalowano po 4 niskie kołowroty oraz bramkę uchylną, a przy wejściu dla VIP-ów nowoczesną bramkę szybkiego przejścia. W każdym kołowrocie zamontowano sprawdzarkę biletową do biletów z kodem kres- kowym 1D, 2D i chipem RFID w standardzie MIFARE, która po odczycie poprawnego biletu zwalnia kołowrót i umożliwia wejście kibica na obiekt.
W ramach projektu firma SPORTDATA obsługuje halę w zakresie systemu sprzedaży biletów. System sprzedaży biletów umożliwia kibicom zakup biletów print@home w domu za pomocą Internetu oraz w punktach sprzedaży.

Hala Sportowo-Widowiskowa położona jest w gdyńskiej dzielnicy Działki Leśne przy ul. Kazimierza Górskiego 8, w sąsiedztwie obiektów sportowych GOSiR. Jej oryginalna konstrukcja przypomina kształtem skorupę żółwia, a użyte przy montażu dachu maszty i liny nawiązują do symboliki morskiej. Dla podkreślenia sąsiedztwa hali z terenami leśnymi, jej boczne ściany stanowią skarpy ziemne z naturalną roślinnością, pełniące zarazem funkcję izolacji termicznej. Hala jest obiektem wielofunkcyjnym o powierzchni 8755 m², którego główną funkcją jest organizacja zawodów sportowych ale również widowisk, wystaw, targów oraz imprez kulturalnych. Wewnątrz obiektu mieści się 4010 osób.
Copyright 2011 © SPORTDATA | ARENA ON-LINE
Home |  O firmie  |  Realizacje  |  Pobierz  |  Kontakt