Zawartość tej strony wymaga nowszej wersji programu Adobe Flash Player.

Pobierz odtwarzacz Adobe Flash

HALA SPORTOWA "MILENIUM"
W KOŁOBRZEGU

W czerwcu 2008 roku SPORTDATA wyposażyła w system ARENA ON LINE halę sportową "Milenium" w Kołobrze- gu. Z systemu korzysta przede wszyst- kim drużyna męskiej koszykówki KOT- WICY KOŁOBRZEG biorąca udział w rozgrywkach TAURON BASKET LIGII.

Mecze KOTWICY KOŁOBRZEG w większości zaliczane są do meczy podwyższonego ryzyka – wykorzystanie systemu biletowego ARENA ON LINE wpływa na bezpieczeństwo i dobrą organizację tego typu imprez.

W skład zainstalowanego systemu ARENA ON LINE wchodzi:
  system sprzedaży biletów umożliwiający sprzedaż biletów i karnetów wraz z pełną iden-     tyfikacją kibiców,
  system kontroli biletów z 5 punktami kontrolnymi w oparciu o sprawdzarki biletowe do     biletów z kodem kreskowym 1D i 2D oraz kart z chipem RFID,
  system nadzoru wideo osób wchodzących zintegrowany z systemem kontroli.

Nowoczesna hala widowiskowo-sportowa Milenium położona jest przy stadionach Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji przy ul. Łopuskiego w Kołobrzegu. Płyta boiska obiektu posiada wymiary 24×48 m a trybuny obejmują 1307 miejsc siedzących. Hala została oddana do użytku w październiku 2000 roku. Jest to miejsce licznych imprez sportowych rangi krajowej i międzynarodowej a także targów, wystaw, koncertów i innych imprez kulturalnych. Centrum sportowe posiada dodatkowo: małą salę zapaśniczą, salę fitness, siłownię oraz boisko do gry w mini piłkę nożną.
Copyright 2011 © SPORTDATA | ARENA ON-LINE
Home |  O firmie  |  Realizacje  |  Pobierz  |  Kontakt