Zawartość tej strony wymaga nowszej wersji programu Adobe Flash Player.

Pobierz odtwarzacz Adobe Flash

STADION MIEJSKI W BIAŁYMSTOKU

ARENA ON LINE w I etapie budowy Stadionu Miejskiego w Białymstoku

W lipcu 2013 roku firma SPORTDATA zakończyła realizację I etapu zamówienia na system sprzedaży i kontroli biletów zintegrowany z systemem CCTV dla Stadionu Miejskiego w Białymstoku. Dostarczony system ARENA ON LINE pozwala na sprawną i bezpieczną organizację rozgrywek piłkarskich najwyższej rangi zgodnych z wymaganiami EKSTRAKLASY oraz pełną identyfikację kibiców.

W I etapie dostarczono i zainstalowano kompletną infrastrukturę serwerową wraz z oprogramowaniem zarządzającym systemu ARENA ON LINE, sygnalizatory świetlne, ponad 30 terminali mobilnych do identyfikacji kibiców i mobilnej kontroli biletów, a także ponad 50 sprawdzarek biletowych umożliwiających odczyt biletów z kodem kreskowym 1D i 2D, karnetów i Kart Kibica z chipem RFID w standardzie MIFARE oraz dowodów osobistych, jako nośników wirtualnych biletów wstępu na podstawie odczytu czcionki OCR.

Kibice mogą założyć swój profil, wyrobić Kartę Kibica oraz kupić bilet lub karnet zarówno poprzez sklep www, jak też w jednym z 10 punktów obsługi klienta.

W II etapie planowana jest instalacja kolejnych punktów kontroli biletów zarówno tych stacjonarnych, jak i mobilnych oraz kolejnych punktów obsługi klientów.

W sobotę 24 sierpnia 2013 odbył się premierowy mecz Jagiellonii z Pogonią Szczecin, gdzie prawie 8 tys. kibiców, po prawie trzy letniej przerwie, mogło zasiąść na nowej części Stadionu Miejskiego. Inwestorem projektu pod nazwą "Stadion piłkarski w regionie północno - wschodniej Polski wraz z zapleczem treningowym" jest Miasto Białystok - Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Białymstoku. Zakończenie budowy całego stadionu przewidziano w 2014 roku. Docelowo będzie on mieścić 22,5 tys. widzów i spełniać wszelkie standardy UEFA.

Copyright 2011 © SPORTDATA | ARENA ON-LINE
Home |  O firmie  |  Realizacje  |  Pobierz  |  Kontakt