Zawartość tej strony wymaga nowszej wersji programu Adobe Flash Player.

Pobierz odtwarzacz Adobe Flash

Moduł parkingowy
Szlaban wjazdowy
Automat biletowy
Terminal przy wyjeździe z parkingu
Moduł parkingowy pozwala na obsługę wjazdów samochodów na teren targów. Strefy płatnego wjazdu na teren targów wyposażone są w szlabany z wielofunkcyjnymi auto- matami biletowymi ze sterownikiem pętli indukcyjnej. Automaty wydają bilety wjazdowe (czasowe) lub sprawdzają posiadane już bilety z kodem kreskowym lub chipem RFID przez osoby wjeżdżające. Po sprawdzeniu uprawnień do wjazdu lub wydaniu biletu z zakodowaną datą oraz godziną wjazdu otwierają szlaban.

Szlabany wyjazdowe wyposażone są w czytniki opłaconych/nieopłaconych biletów wy- jazdowych oraz biletów z kodem kreskowym 1D, 2D i MIFARE.

Bilety jednorazowe wydane przez automaty przy szlabanach wjazdowych muszą być przed wyjazdem opłacone w kasie/recepcji, automatycznej kasie samoobsługowej lub mobil- nych terminalach kontrolnych, którymi dysponują pracownicy porządkowi na bramie wyjazdowej. Terminale mobilne mogą pełnić również funkcję automatów wjazdowych emitujących bilety parkingowe oraz bilety kaucyjne (dla wjazdów krótkoterminowych). Uprawnienie do wjazdu emitowane z automatu biletowego może stanowić osobny dokument lub być przypisane do biletu uprawniającego do wejścia na teren targów.


Copyright 2011 © SPORTDATA | ARENA ON-LINE
Home |  O firmie  |  Realizacje  |  Pobierz  |  Kontakt