Zawartość tej strony wymaga nowszej wersji programu Adobe Flash Player.

Pobierz odtwarzacz Adobe Flash

NOWA HALA W KOSZALINIE Z SYSTEMEM ARENA ON LINE

System ARENA ON LINE zagościł na hali Widowiskowo-Sportowej w Koszalinie. Nowy obiekt będący wspólną inwestycją Politechniki Koszalińskiej i Urzędu Miasta został wyposażony w nowoczesny system do sprzedaży i kontroli biletów. Przed wejściem do hali zostały zamontowane niskie kołowrotki z wbudowanymi sprawdzarkami biletowymi umożliwia-jącymi stosowanie różnych form wejściówek:
- w postaci biletów papierowych lub plastikowych z kodem 1D i 2D,
- w postaci biletów papierowych lub plastikowych z chipem RFID w standardzie MIFARE,
- dowodów osobistych, jako elektronicznych nośników wirtualnych biletów wstępu.

Sprawdzarki są całkowicie zabudowane w konstrukcji kołowrotu zapewniając wysoką estetykę i bezpieczeństwo w użytkowaniu. Status sczytywanego biletu prezentowany jest na kolorowym piktogramie zarówno od strony wchodzącego kibica, jak też od strony wewnętrznej - dla ochroniarza lub stewarda. Od strony wewnętrznej prezentowana jest też informacja tekstowa o przyczynie nieotwarcia kołowrotu. To pierwszy obiekt w Polsce, na którym zamontowano tego typu wielofunkcyjne sprawdzarki biletowe, umożliwiające stosowanie tak wielu różnych form biletów, w tym również dowodów osobistych.

Osoby niepełnosprawne mogą wchodzić na obiekt poprzez bramkę uchylną, wyposażoną w analogiczną sprawdzarkę biletową jak kołowroty. Bramka uchylna wyposażona w sprawdzarkę wyjściową umożliwia chwilowe opuszczenie obiektu i ponowne wejście na ten sam bilet poprzez kołowrotki wejściowe.

System ARENA ON LINE umożliwia kibicom zakup biletów bez wychodzenia z domu - poprzez samoobsługowy sklep www, a także w kasach obiektu oraz w punktach sprzedaży na mieście.

Copyright 2011 © SPORTDATA | ARENA ON-LINE
Home |  O firmie  |  Realizacje  |  Pobierz  |  Kontakt